Spremljajte nas

Dogodki

9. mednarodni turnir v badmintonu – DONUT CUP 2019

Na sliki: Alma Sekereš –dvakrat bronasta na lanskem Donut Cupu Še sveži so spomini na lanski prvi vikend v marcu, ko smo se udeležili mednarodnega turnirja Donut Cup 2018. V Kungoti je takrat nastopilo kar 11 tekmovalcev iz BK Karizma, šest fantov in pet deklet. Posebej so se izkazala dekleta, ki so v kategoriji U-13…

Na sliki: Alma Sekereš –dvakrat bronasta na lanskem Donut Cupu

Še sveži so spomini na lanski prvi vikend v marcu, ko smo se udeležili mednarodnega turnirja Donut Cup 2018. V Kungoti je takrat nastopilo kar 11 tekmovalcev iz BK Karizma, šest fantov in pet deklet. Posebej so se izkazala dekleta, ki so v kategoriji U-13 osvojila kar štiri medalje. V posamični konkurenci je Bela Oder osvojila drugo mesto, srebrno medaljo sta v dvojicah osvojili Manca Mlinarič in Nina Razgoršek. Tretje mesto je v posamični konkurenci dosegla Alma Sekereš in v dvojicah Bela Oder in Alma Sekereš.

Letos bo že 9. mednarodni turnir v Kungoti, ki poteka v kar dveh dvoranah, v večnamenski dvorani OŠ Kungota in športni dvorani Hlade. Turnir bo potekal od 1.-3. marca 2019 v kategorijah U-11, U-13, U-15 in U-17 v posamični konkurenci in v dvojicah. Tradicionalni turnir privabi vsako leto kar veliko število udeležencev iz sosednjih držav ( Avstrija, Madžarska, Hrvaška), letos naj bi bili prvič tudi predstavniki Bolgarije.

Pokrovitelji

Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

3. turnir U-13: Ali lahko kdo preseneti še nepremagljiva Gašperja Trobca in Anjo Blazina?

Na sliki: Sergej Filip Ilić in Nitai Tarkuš Medvode so to soboto, 23. marca...