Spremljajte nas

Badmintonček-badmintončica

Badmintonček-Badmintončica 2019: Najuspešnejši “Zmaji” iz Kruševca in “Medvedi” iz Zagreba!

Za nami je zelo naporen, a hkrati zelo prijeten vikend dvodnevnega dogajanja v badmintonu na Ravnah.  Že v soboto, 12. januarja 2019 je potekala četrta izvedba otroškega badminton festivala Badmintonček-Badmintončica 2019, ki se ga je udeležilo 94 otrok iz štirih držav (Srbija, Hrvaška, Avstrija, Slovenija). V izjemnem vzdušju športne dvorane OŠ Prežihovega Voranca so bili…

Za nami je zelo naporen, a hkrati zelo prijeten vikend dvodnevnega dogajanja v badmintonu na Ravnah.  Že v soboto, 12. januarja 2019 je potekala četrta izvedba otroškega badminton festivala Badmintonček-Badmintončica 2019, ki se ga je udeležilo 94 otrok iz štirih držav (Srbija, Hrvaška, Avstrija, Slovenija). V izjemnem vzdušju športne dvorane OŠ Prežihovega Voranca so bili najuspešnejši mladi igralci in igralke badmintona iz BK Zmajevi Kruševac in BK Medvedgrad 1998 iz Zagreba. Skoraj vse zlate medalje so odšle v tujino, razen v kategoriji U-13 fantje, kjer je edino slovensko zlato medaljo osvojil Tadej Jelenc iz Medvod. Izkazali so se tudi domači ravenski igralci in igralke v tej mednarodni konkurenci in smo lahko z izkupičkom petih medalj zelo zadovoljni.… Več o samem dogajanju na otroškem badminton festivalu v naslednjih dneh…

Rezultati:

U-9-DEČKI:

1.Martin Zhang –Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

2.Tim Bregar – BK Mengeš

3./4. Aleksa Radovanović – BK Zmajevi Kruševac

3./4. Danilo Stevanović – BK Zmajevi Kruševac

 

U-9 DEKLICE:    

1.Tea Rebesco – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Petra Popič – BK Karizma

3./4. Ziling Zhan –Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

3./4. Lučka Perme – BK Olimpija

 

U-11 DEČKI:

1.Andrej Stolić – BK Zmajevi Kruševac

2.Ziao Zhou – Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

3./4.Rok Strelec – BK Kungota

3./4. Lukas Reiter – Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

 

U-11 DEKLICE:

1.Lana Pavlović – BK Zmajevi Kruševac

2.Teodora Latas – BK Zmajevi Kruševac

3./4. Julia Kopp – Badminton club Austria Email Knittelfeld

3./4. Ana Bajić – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

 

U-13 FANTJE:

1.Tadej Jelenc – BK Medvode

2.Marko Mihajlović –BK Zmajevi Kruševac

3./4. Nitai Tarkuš – BK Karizma

3./4. Hrvoje Mavriček –BK Medvedgrad 1998 Zagreb

 

U-13 DEKLETA:

1.Vlatka Kopsa – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Ema Delić – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

3./4. Miranda Zhang – Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

3./4. Tamara Kozamurnik – ŠD Sele-Vrhe

 

U-15 FANTJE:

1.Emil Sinković – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Val Predik – ŠD Sele-Vrhe

3./4. Luka Pranić – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

3./4. Marko Haber – BK Karizma

 

U-15 DEKLETA:

1.Dea Hasenoehrl – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Kara Zorman – ŠD Sele-Vrhe

3./4. Bela Oder – BK Karizma

3./4. Nina Razgoršek –BK Karizma

 

 

Pokrovitelji


Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

Badmintonček-Badmintončica 2020 v soboto 11. januarja, 1. državni turnir U-15 na Prevaljah že 12. oktobra 2019…?!?

Na sliki: Klara Novak, DP U-15 Prevalje 2019 (Foto: Peter Recko) V pripravi je...

11. Mednarodni turnir Čakovec Croatia Osiguranje YI 2019

Na sliki: Marko Haber (Foto: Peter Recko) V soboto, 25. maja 2019 bo v...

FZ Forza Slovenia International 2019: Zmagoslavje Indijca Sourabha Verme v Medvodah

Na sliki: Sourabh Verma (Indija) V Medvodah je končan mednarodni turnir FZ Forza Slovenia...

FZ Forza Slovenia International 2019: 220 udeležencev iz 41 držav!

Na sliki: Linda Zetchiri (Bolgarija) Na mednarodnem badmintonskem turnirju serije International v Medvodah, ki...

Več v Badmintonček-badmintončica