Spremljajte nas

Badmintonček-badmintončica

Badmintonček-Badmintončica 2019: Najuspešnejši “Zmaji” iz Kruševca in “Medvedi” iz Zagreba!

Za nami je zelo naporen, a hkrati zelo prijeten vikend dvodnevnega dogajanja v badmintonu na Ravnah.  Že v soboto, 12. januarja 2019 je potekala četrta izvedba otroškega badminton festivala Badmintonček-Badmintončica 2019, ki se ga je udeležilo 94 otrok iz štirih držav (Srbija, Hrvaška, Avstrija, Slovenija). V izjemnem vzdušju športne dvorane OŠ Prežihovega Voranca so bili…

Za nami je zelo naporen, a hkrati zelo prijeten vikend dvodnevnega dogajanja v badmintonu na Ravnah.  Že v soboto, 12. januarja 2019 je potekala četrta izvedba otroškega badminton festivala Badmintonček-Badmintončica 2019, ki se ga je udeležilo 94 otrok iz štirih držav (Srbija, Hrvaška, Avstrija, Slovenija). V izjemnem vzdušju športne dvorane OŠ Prežihovega Voranca so bili najuspešnejši mladi igralci in igralke badmintona iz BK Zmajevi Kruševac in BK Medvedgrad 1998 iz Zagreba. Skoraj vse zlate medalje so odšle v tujino, razen v kategoriji U-13 fantje, kjer je edino slovensko zlato medaljo osvojil Tadej Jelenc iz Medvod. Izkazali so se tudi domači ravenski igralci in igralke v tej mednarodni konkurenci in smo lahko z izkupičkom petih medalj zelo zadovoljni.… Več o samem dogajanju na otroškem badminton festivalu v naslednjih dneh…

Rezultati:

U-9-DEČKI:

1.Martin Zhang –Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

2.Tim Bregar – BK Mengeš

3./4. Aleksa Radovanović – BK Zmajevi Kruševac

3./4. Danilo Stevanović – BK Zmajevi Kruševac

 

U-9 DEKLICE:    

1.Tea Rebesco – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Petra Popič – BK Karizma

3./4. Ziling Zhan –Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

3./4. Lučka Perme – BK Olimpija

 

U-11 DEČKI:

1.Andrej Stolić – BK Zmajevi Kruševac

2.Ziao Zhou – Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

3./4.Rok Strelec – BK Kungota

3./4. Lukas Reiter – Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

 

U-11 DEKLICE:

1.Lana Pavlović – BK Zmajevi Kruševac

2.Teodora Latas – BK Zmajevi Kruševac

3./4. Julia Kopp – Badminton club Austria Email Knittelfeld

3./4. Ana Bajić – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

 

U-13 FANTJE:

1.Tadej Jelenc – BK Medvode

2.Marko Mihajlović –BK Zmajevi Kruševac

3./4. Nitai Tarkuš – BK Karizma

3./4. Hrvoje Mavriček –BK Medvedgrad 1998 Zagreb

 

U-13 DEKLETA:

1.Vlatka Kopsa – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Ema Delić – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

3./4. Miranda Zhang – Askoe Kelag Kaerten Klagenfurt

3./4. Tamara Kozamurnik – ŠD Sele-Vrhe

 

U-15 FANTJE:

1.Emil Sinković – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Val Predik – ŠD Sele-Vrhe

3./4. Luka Pranić – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

3./4. Marko Haber – BK Karizma

 

U-15 DEKLETA:

1.Dea Hasenoehrl – BK Medvedgrad 1998 Zagreb

2.Kara Zorman – ŠD Sele-Vrhe

3./4. Bela Oder – BK Karizma

3./4. Nina Razgoršek –BK Karizma

 

 

Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

TEDEN ŠPORTA 2019 -TEDEN BADMINTONA

Od 17. maja do 26. maja 2019 bodo na Ravnah potekale različne aktivnosti športnih...

Seminarski trening z Majo Tvrdy: Analiza backhand udarca

Foto: Peter Recko V soboto, 20. aprila se nam obeta še en zanimiv seminarski...

Valamar Junior Open 2019: V Dubrovniku tri slovenske uvrstitve v četrtfinale

Od 5.-7. aprila 2019 je v Dubrovniku potekal mednarodni mladinski turnir Valamar Junior Open 2019,...

71. KBJL turnir-Slovenj Gradec: Znani zmagovalci Koroškega pokala v badmintonu

Na sliki: Andreja Preložnik, zmagovalka KPB v sezoni 2018/2019 (Foto: Peter Recko) V organizaciji...

Več v Badmintonček-badmintončica