Spremljajte nas

Badmintonček-badmintončica

Badmintonček-Badmintončica 2016-2019 -statistika

Pred 5. otroškim badminton festivalom, ki bo potekal v soboto, 11. januarja 2020, si poglejmo nekaj statističnih podatkov z dosedanjih štirih. Prvi turnir Badmintonček-Badmintončica je potekal  v soboto, 7. maja 2016 in se ga je udeležilo 52 igralk in igralcev. Drugi turnir je bil v soboto, 20. maja 2017 z udeležbo 60 igralcev in igralk.…

Pred 5. otroškim badminton festivalom, ki bo potekal v soboto, 11. januarja 2020, si poglejmo nekaj statističnih podatkov z dosedanjih štirih. Prvi turnir Badmintonček-Badmintončica je potekal  v soboto, 7. maja 2016 in se ga je udeležilo 52 igralk in igralcev. Drugi turnir je bil v soboto, 20. maja 2017 z udeležbo 60 igralcev in igralk. Tretji otroški badminton festival  (14. april 2018) je bil do sedaj rekorden z 94 udeleženci, in zadnji, ki je potekal letošnjega  12. januarja 2019 je privabil 91 udeležencev, tudi prvič s tekmovalci iz Srbije. Skupaj je bilo na štirih festivalih natančno 297 udeležencev! Najuspešnejši tekmovalec na vseh turnirjih je Ravenčan Nitai Tarkuš s štirimi osvojenimi medaljami, ki je tudi edini, ki je stal na stopničkah na vseh dosedanjih turnirjih Badmintonček-Badmintončica. S tremi medaljami se lahko pohvalijo še Vlatka Kopsa in Emil Sinković iz Zagreba ter Julia Kopp iz Knittelfelda. Skupaj največ medalj je osvojil BK Medvedgrad iz Zagreba (19), na drugem mestu je domači klub BK Karizma s 17-timi osvojenimi medaljami…Več podatkov si poglejte v spodnjih tabelah ( v tabeli najprej število zlatih medalj, nato srebrnih, bronastih ter skupno število).

 

Badmintonček-Badmintončica 2016:

ŠD Sele-Vrhe                                     2                              1                              2                              5

Askoe Kelag Klagenfurt                   1                              4                              /                              5

BK Branik Maribor                           /                              /                              4                              4

BK Karizma                                        1                              1                              1                              3

BK Olimpija                                       2                              /                              /                              2

OŠ Koroški jeklarji                           /                              1                              1                              2

BK Kungota                                       1                              /                              /                              1

BK Črna                                             1                              /                              /                              1

BK Rekreator Dravograd               /                              1                              /                              1

 

Badmintonček-Badmintončica 2017:

BK Branik Maribor                           3                              4                              1                              8

BK Medvedgrad Zagreb                 2                              2                              2                              6

Austria Email Knittelfeld                2                              /                              1                              3

BK Karizma                                       /                              1                              2                              3

ŠD Sele-Vrhe                                    1                              /                              /                              1

BK Bit Ljubljana                                /                              1                              /                              1

BK Kungota                                       /                              /                              1                              1

OŠ Koroški jeklarji                           /                              /                              1                              1

 

Badmintonček-Badmintončica 2018:

BK Karizma                                        2                              3                              1                              6

BK Medvedgrad Zagreb                  1                              2                              2                              5

Askoe Kelag Klagenfurt                   2                              /                              2                              4

BK Branik Maribor                           1                              1                              2                              4

BK Olimpija                                        1                              /                              /                              1

BK Medvode                                      1                              /                              /                              1

ŠD Sele-Vrhe                                     /                              1                              /                              1

BK Kungota                                        /                              1                              /                              1

Austria Email Knittelfeld                /                              /                              1                              1

 

Badmintonček-Badmintončica 2019:

BK Medvedgrad Zagreb                 4                              1                              3                              8

BK Zmajevi Kruševac                      2                              2                              2                              6

Askoe Kelag Klagenfurt                  1                              1                              3                              5

BK Karizma                                       /                              1                              4                              5

ŠD Sele-Vrhe                                    /                              2                              1                              3

BK Medvode                                     1                              /                              /                              1

BK Mengeš                                        /                              1                              /                              1

BK Olimpija                                       /                              /                              1                              1

BK Kungota                                        /                              /                              1                              1

Austria Email Knittelfeld                 /                              /                              1                              1

 

 

Badmintonček-Badmintončica 2016-2019 –Medalje po klubih:

BK Medvedgrad Zagreb                  7                              5                              7                              19

BK Karizma                                       3                              6                              8                              17

BK Branik Maribor                          4                              5                              7                              16

Askoe Kelag Klagenfurt                  4                              5                              5                              14

ŠD Sele-Vrhe                                    3                              4                              3                              10

BK Zmajevi Kruševac                      2                              2                              2                              6

Austria Email Knittelfeld                2                              /                              3                              5

BK Olimpija                                       3                              /                              1                              4

BK Kungota                                       1                              1                              2                              4

OŠ Koroški jeklarji                           /                              1                              2                              3

BK Medvode                                     2                              /                              /                              2

BK Črna                                             1                              /                              /                              1

BK Bit Ljubljana                                /                              1                              /                              1

BK Mengeš                                        /                              1                              /                              1

BK Rekreator Dravograd                /                              1                              /                              1

 

Najuspešnejši tekmovalci  (najmanj z dvema medaljama) 2016 -2019:

Nitai Tarkuš                                       2                              1                              1                              4

Vlatka Kopsa                                      2                              /                              1                              3

Emil Sinković                                     1                              1                              1                              3

Julia Kopp                                           1                              /                              2                              3

Martin Zhang                                     2                              /                              /                              2

Dea Hasenoehrl                                2                              /                              /                              2

Tinkara Alič                                        2                              /                              /                              2

Petra Popič                                        1                              1                              /                              2

Manca Mlinarič                                 1                              /                              1                              2

Bela Oder                                           /                              1                              1                              2

Ana Bajić                                             /                              1                              1                              2

Miha Roškarič                                    /                              1                              1                              2

Mia Gleich                                          /                              1                              1                              2

Rok Strelec                                         /                              1                              1                              2

Lukas Reiter                                      /                              /                              2                              2

Nina Razgoršek                                 /                              /                              2                              2

 

 

Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

Yonex All England 2020: Po 21 letih zopet danska zmaga med posamezniki

Na sliki: Hiroyuki Endo in Yuta Wanatabe (Japonska) V nedeljo se je končal že...

Yonex All England 2020: Presenetljivi polfinalist Malezijec Lee Zii Jia

Na sliki: Lee Zii Jia (Malezija) Znani so že vsi polfinalisti letošnjega turnirja Yonex...

Yonex All England 2020: Odlični Marcus Elllis do dveh četrtfinal

Na sliki:  Marcus Ellis in Lauren Smith (Anglija) Od danes, petek trinajstega naprej v...

Prihajajo trije 3. državni turnirji…

Pred nami so trije 3. državni turnirji v badmintonu v štirih mladinskih kategorijah. Najprej...

Več v Badmintonček-badmintončica