Spremljajte nas

Aktualno

Laufarca – 3. krog: Zmaga Marka Haberja, gneča na drugem mestu po tretjem krogu….

Na sliki: Marko Haber Le kaj reči po tretjem krogu klubskega tekmovanja v Laufarci…? Fantje so tokrat presenetili, saj sta se v finale presenetljivo uvrstila Marko Haber in Sergej Filip Ilić, in na koncu je zmagal Marko, na tretjem mestu najdemo Nitaija Tarkuša! Dekleta tokrat niso imele svojega dne, saj so zelo hitro izpadle…

Na sliki: Marko Haber

Le kaj reči po tretjem krogu klubskega tekmovanja v Laufarci…? Fantje so tokrat presenetili, saj sta se v finale presenetljivo uvrstila Marko Haber in Sergej Filip Ilić, in na koncu je zmagal Marko, na tretjem mestu najdemo Nitaija Tarkuša! Dekleta tokrat niso imele svojega dne, saj so zelo hitro izpadle Manca Mlinarič, Alma Sekereš in Bela Oder, kar je samo dodatno zapletlo vrstni red na lestvici. Nina Razgoršek je tokrat bila četrta, kar jo z 24 osvojenimi točkami samo še utrdilo na prvem mestu po tretjem krogu. Kar pet igralcev ima sedaj po 17 točk in skupaj zasedajo 2. mesto – Alma Sekereš, Bela Oder, Tijan Paškvan, Nitai Tarkuš in Sergej Filip Ilić! A ostali ne zaostajajo veliko –Marko Haber ima 16 točk, Valentin 14 točk, Klara Novak 12 točk, Manca Mlinarič 11 točk…, kar obeta še zelo zanimivo nadaljevanje in že četrti krog bo lahko popolnoma premešal vrstni red….