Spremljajte nas

Državni prvaki

Mešane dvojice

1958  Janez Pohar/Vida Leskovar 1959  Tomaž Pavčič/Marica Amf 1960  Oki Drinovec/Marica Amf 1961  Tomaž Pavčič/Meta Bogel 1962  Danče Pohar/Marica Amf 1963  Danče Pohar/Marica Amf 1964  Danče Pohar/Marica Amf 1965  Danče Pohar/Marica Amf 1966  Danče Pohar/Marica Amf 1967  Mitja Žorga/Marta Amf 1968  Danče Pohar/Marica Amf 1969  Slavko Zupanič/Lučka Križman 1970  Gregor Berden/Vita Bohinc 1971  Gregor Berden/Marta…

1958  Janez Pohar/Vida Leskovar
1959  Tomaž Pavčič/Marica Amf
1960  Oki Drinovec/Marica Amf
1961  Tomaž Pavčič/Meta Bogel
1962  Danče Pohar/Marica Amf
1963  Danče Pohar/Marica Amf
1964  Danče Pohar/Marica Amf
1965  Danče Pohar/Marica Amf
1966  Danče Pohar/Marica Amf
1967  Mitja Žorga/Marta Amf
1968  Danče Pohar/Marica Amf
1969  Slavko Zupanič/Lučka Križman
1970  Gregor Berden/Vita Bohinc
1971  Gregor Berden/Marta Amf
1972  Gregor Berden/Marta Amf
1973  Stane Koprivšek/Vita Bohinc
1974  Gregor Berden/Marta Amf
1975  Gregor Berden/Marta Amf
1976  Gregor Berden/Marta Amf
1977  Gregor Berden/Marta Amf
1978  Miha Šepec/Tanja Kovač
1979  Gregor Berden/Marta Kovač
1980  Stane Koprivšek/Lučka Križman
1981  Gregor Berden/Marta Kovač
1982  Gregor Berden/Marta Kovač
1983  Gregor Berden/Marta Kovač
1984  Miha Šepec/Tanja Šepec
1985  Miha Šepec/Vita Miklič
1986  Miha Šepec/Tanja Šepec
1987  Gregor Berden/Marta Kovač
1988  Miha Vilar/Maja Nagode
1989  Bojan Strah/Marta Kovač
1990  Miha Šepec/Tanja Šepec
1991  Miha Vilar/Maja Nagode
1992  Andrej Pohar/Maja Pohar
1993  Andrej Pohar/Maja Pohar
1994  Andrej Pohar/Maja Pohar
1995  Andrej Pohar/Maja Pohar
1996  Andrej Pohar/Maja Pohar
1997  Simon Hawlina/Tina Pelhan
1998  Andrej Pohar/Maja Pohar
1999  Andrej Pohar/Maja Pohar
2000  Andrej Pohar/Maja Pohar
2001  Andrej Pohar/Maja Pohar
2002  Andrej Pohar/Maja Pohar
2003  Aleš Murn/Maja Pohar
2004  Andrej Pohar/Maja Pohar
2005  Andrej Pohar/Maja Pohar
2006  Luka Petrič/Maja Tvrdy
2007  Andrej Pohar/Maja Pohar
2008  Aleš Murn/Špela Silvester
2009  Aleš Murn/Špela Silvester
2010  Aleš Murn/Špela Silvester
2011  Luka Petrič/Tina Kodrič
2012  Luka Petrič/Tina Kodrič
2013  Luka Petrič/Tina Kodrič
2014  Iztok Utroša/Nika Koncut
2015  Luka Petrič/Tina Kodrič
2016  Luka Petrič/Tina Kodrič
2017  Urban Turk/Ana Marija Šetina
2018  Miha Ivančič/Petra Polanc
2019  Miha Ivančič/Petra Polanc

 

Pokrovitelji


Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

25. TEM Slovenia Youth&Junior International 2019: Izjemna konkurenca na Dolenjskem

Na sliki: Vivien Sandorhazi (Madž), sedma igralka na mladinski svetovni jakostni lestvici Od 13.-15....

Dr. Tjaša Dimec Časar: Predavanje o vlogi športnega psihologa in o tekmovalnem stresu

V naslednji sezoni bomo redno sodelovali s športno psihologinjo dr. Tjašo Dimec Časar. V...

10. turnir za pokal Turističnega tedna v naključno žrebanih dvojicah

V sredo, 14. avgusta 2019 je v telovadnici OŠ Črna potekal jubilejni 10. turnir...

EP U-17 – Gniezdo: Sedem kandidatov

Na sliki: Anja Jordan (BK Ljubljana), Foto: Peter Recko Od 30. avgusta do 7....

Več v Državni prvaki

  • Moški posamezno

    1958  Janez Primožič 1959  Oki Drinovec 1960  Oki Drinovec 1961  Jani Drinovec 1962  Jani...

  • Ženske posamezno

    1958  Lada Smole 1959  Marica Amf 1960  Marica Amf 1961  Marica Amf 1962  Marica...

  • Ženske dvojice

    1958  Vida Leskovar/Meta Bogel 1959  / 1960  Vida Leskovar/Meta Bogel 1961  Vida Pohar/Meta Bogel...

  • Moške dvojice

    1958  Roman Veras/Janez Pohar 1959  Oki Drinovec/Tomaž Pavčič 1960  Oki Drinovec/Tomaž Pavčič 1961  Danče...