Spremljajte nas

Državni prvaki

Moške dvojice

2020 Miha Ivanič/Gašper Krivec 2019  Aljoša Turk/Urban Turk 2018  Matevž Bajuk/Mitja Šemrov 2017  Miha Ivanič/Andraž Krapež 2016  Iztok Utroša/Miha Horvat 2015  Luka Petrič/Alen Roj 2014  Iztok Utroša/Miha Horvat 2013  Iztok Utroša/Miha Horvat 2012  Iztok Utroša/Miha Horvat 2011  Luka Petrič/Miha Horvat 2010  Iztok Utroša/Miha Horvat 2009  Aleš Murn/ Matevž Bajuk 2008  Aleš Murn/Dušan Skerbiš ml. 2007…

2020 Miha Ivanič/Gašper Krivec
2019  Aljoša Turk/Urban Turk
2018  Matevž Bajuk/Mitja Šemrov
2017  Miha Ivanič/Andraž Krapež
2016  Iztok Utroša/Miha Horvat
2015  Luka Petrič/Alen Roj
2014  Iztok Utroša/Miha Horvat
2013  Iztok Utroša/Miha Horvat
2012  Iztok Utroša/Miha Horvat
2011  Luka Petrič/Miha Horvat
2010  Iztok Utroša/Miha Horvat
2009  Aleš Murn/ Matevž Bajuk
2008  Aleš Murn/Dušan Skerbiš ml.
2007  Andrej Pohar/Miha Šepec
2006  Miha Horvat/Denis Pešehonov
2005  Andrej Pohar/Miha Šepec
2004  Andrej Pohar/Aleš Murn
2003  Andrej Pohar/Aleš Murn
2002  Miha Horvat/Denis Pešehonov
2001  Andrej Pohar/Aleš Murn
2000  Andrej Pohar/Simon Hawlina
1999  Andrej Pohar/Simon Hawlina
1998  Andrej Pohar/Simon Hawlina
1997  Andrej Pohar/Simon Hawlina
1996  Andrej Pohar/Simon Hawlina
1995  Aleš Babnik/Mišo Mattias
1994  Jaka Pelhan/Miha Šepec
1993  Bojan Strah/Miha Vilar
1992  Stane Koprivšek/Bojan Erjavec
1991  Stane Koprivšek/Bojan Erjavec
1990  Bojan Strah/Miha Vilar
1989  Bojan Strah/Miha Vilar
1988  Stane Koprivšek/Bojan Erjavec
1987  Bojan Erjavec/Miha Vilar
1986  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1985  Bojan Erjavec/Miha Vilar
1984  Gregor Berden/Miha Vilar
1983  Gregor Berden/Miha Vilar
1982  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1981  Gregor Berden/Miha Vilar
1980  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1979  Slavko Zupanič/Gregor Zore
1978  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1977  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1976  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1975  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1974  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1973  Stane Koprivšek/Jani Čaleta
1972  Gregor Berden/Slavko Zupanič
1971  Gregor Berden/Slavko Zupanič
1970  Gregor Berden/Slavko Zupanič
1969  Danče Pohar/Tomaž Pavčič
1968  Mitja Žorga/Slavko Zupanič
1967  Danče Pohar/Tomaž Pavčič
1966  Jani Drinovec/Janez Jereb
1965  Danče Pohar/Tomaž Pavčič
1964  Danče Pohar/Tomaž Pavčič
1963  Danče Pohar/Jani Drinovec
1962  Danče Pohar/Jani Drinovec
1961  Danče Pohar/Jani Drinovec
1960  Oki Drinovec/Tomaž Pavčič
1959  Oki Drinovec/Tomaž Pavčič
1958  Roman Veras/Janez Pohar
Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

Yonex All England 2020: Po 21 letih zopet danska zmaga med posamezniki

Na sliki: Hiroyuki Endo in Yuta Wanatabe (Japonska) V nedeljo se je končal že...

Yonex All England 2020: Presenetljivi polfinalist Malezijec Lee Zii Jia

Na sliki: Lee Zii Jia (Malezija) Znani so že vsi polfinalisti letošnjega turnirja Yonex...

Yonex All England 2020: Odlični Marcus Elllis do dveh četrtfinal

Na sliki:  Marcus Ellis in Lauren Smith (Anglija) Od danes, petek trinajstega naprej v...

Prihajajo trije 3. državni turnirji…

Pred nami so trije 3. državni turnirji v badmintonu v štirih mladinskih kategorijah. Najprej...

Več v Državni prvaki

  • Moški posamezno

    2020 Andraž Krapež 2019 Miha Ivanič 2018 Miha Ivanič 2017 Matevž Bajuk 2016  Iztok...

  • Ženske posamezno

    2020 Kaja Stankovič 2019  Petra Polanc 2018  Kaja Stankovič 2017  Kaja Stankovič 2016  Tina...

  • Mešane dvojice

    2020 Miha Ivančič/Petra Polanc 2019  Miha Ivančič/Petra Polanc 2018  Miha Ivančič/Petra Polanc 2017  Urban...

  • Ženske dvojice

    2020 Petra Polanc/Kaja Stankovič 2019  Petra Polanc/Kaja Stankovič 2018  Iza Šalehar/Lia Šalehar 2017  Iza...