Spremljajte nas

Poročila

Področno šolsko tekmovanje v badmintonu: Tri prva mesta za OŠ Koroški jeklarji

V ponedeljek, 28. januarja 2019 je v športni dvorani Vinka Cajnka v Slovenj Gradcu potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu v posamični konkurenci, ki se ga je udeležilo 54 učencev in učenk iz osmih koroških osnovnih šol (OŠ Koroški jeklarji Ravne na Koroškem, OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem, OŠ Franje Goloba Prevalje, OŠ Neznanih…

V ponedeljek, 28. januarja 2019 je v športni dvorani Vinka Cajnka v Slovenj Gradcu potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu v posamični konkurenci, ki se ga je udeležilo 54 učencev in učenk iz osmih koroških osnovnih šol (OŠ Koroški jeklarji Ravne na Koroškem, OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem, OŠ Franje Goloba Prevalje, OŠ Neznanih talcev Dravograd, OŠ Brezno-Podvelka, OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu, Prva OŠ Slovenj Gradec in Druga OŠ Slovenj Gradec). Najuspešnejši so bili učenci in učenke OŠ Koroški jeklarji, ki so osvojili kar 11 medalj! Tri zlate medalje so osvojili Izabela Lever (U-13 dekleta licencirani), Nitai Tarkuš (U-13 fantje licencirani) in Vito Cifer (U-13 nelicencirani).

Rezultati:

U-15, fantje licencirani:

  1. Noa Laznik –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  2. Valentin Gorenšek –OŠ Koroški jeklarji
  3. Val Predik – Prva OŠ Slovenj Gradec

 

U-15, fantje nelicencirani:

  1. Miha Stepišnik – OŠ Neznanih talcev Dravograd

 

U-15, dekleta licencirana:

  1. Kara Zorman –Druga OŠ Slovenj Gradec
  2. Bela Oder –OŠ Koroški jeklarji
  3. Nina Razgoršek –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 fantje licencirani:

  1. Nitai Tarkuš – OŠ Koroški jeklarji
  2. Sergej Filip Ilić –OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem
  3. Aljaž Mlekuš –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 fantje nelicencirani:

  1. Vito Cifer –OŠ Koroški jeklarji
  2. Jaša Ropoša –OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  3. Nil Globočnik Šegel –Druga OŠ Slovenj Gradec

 

U-13 dekleta licencirana:

  1. Izabela Lever –OŠ Koroški jeklarji
  2. Zoja Strah –OŠ Franja Goloba Prevalje
  3. Ajda Kotnik –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 dekleta nelicencirana:

  1. Klara Ribič –OŠ Brezno-Podvelka
  2. Živa Jamnik Pukl –Druga OŠ Slovenj Gradec
  3. Nika Novak – OŠ Koroški jeklarji

 

U-11 fantje licencirani:

  1. Anže Novak Lešnik –OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  2. Jan Vrance – Prva OŠ Slovenj Gradec
  3. Janik Senica – OŠ Neznanih talcev Dravograd

 

U-11 fantje nelicencirani:

  1. Rene Jamnik – OŠ Brezno-Podvelka
  2. Žiga Uršnik –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  3. Nik Špenger –OŠ Brezno-Podvelka

 

U-11 dekleta nelicencirana:

  1. Petra Popič – OŠ Franja Goloba Prevalje
  2. Sati Tarkuš – OŠ Koroški jeklarji
  3. Arijalda Mustafić – OŠ Koroški jeklarji

 

Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

Serbian U-17/Youth International – Novi Sad 2020: Dve zlati medalji za Korošo

V Novem Sadu se je končal tradicionalni mednarodni turnir, ki se ga je udeležila...

Serbian U-17&Youth International -Novi Sad 2020: 12 tekmovalcev iz Slovenije…

Mnogi mednarodni turnirji v badmintonu so zaradi koronavirusa v tem času odpadli, kar pa...

Bliža se Badmintonček-Badmintončica 2021. Ali festival bo?

Danes je 9. november 2020 kar pomeni, da je še natančno dva meseca do...

SaarLorLux Open 2020: Spremljajte tekme na www.badmintoneurope.tv

Na sliki: Kirsty Gilmour (Škotska) Prvi dan turnirja SaarLorLux Open 2020 je že za...

Več v Poročila