Spremljajte nas

Poročila

Področno šolsko tekmovanje v badmintonu: Tri prva mesta za OŠ Koroški jeklarji

V ponedeljek, 28. januarja 2019 je v športni dvorani Vinka Cajnka v Slovenj Gradcu potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu v posamični konkurenci, ki se ga je udeležilo 54 učencev in učenk iz osmih koroških osnovnih šol (OŠ Koroški jeklarji Ravne na Koroškem, OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem, OŠ Franje Goloba Prevalje, OŠ Neznanih…

V ponedeljek, 28. januarja 2019 je v športni dvorani Vinka Cajnka v Slovenj Gradcu potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu v posamični konkurenci, ki se ga je udeležilo 54 učencev in učenk iz osmih koroških osnovnih šol (OŠ Koroški jeklarji Ravne na Koroškem, OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem, OŠ Franje Goloba Prevalje, OŠ Neznanih talcev Dravograd, OŠ Brezno-Podvelka, OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu, Prva OŠ Slovenj Gradec in Druga OŠ Slovenj Gradec). Najuspešnejši so bili učenci in učenke OŠ Koroški jeklarji, ki so osvojili kar 11 medalj! Tri zlate medalje so osvojili Izabela Lever (U-13 dekleta licencirani), Nitai Tarkuš (U-13 fantje licencirani) in Vito Cifer (U-13 nelicencirani).

Rezultati:

U-15, fantje licencirani:

  1. Noa Laznik –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  2. Valentin Gorenšek –OŠ Koroški jeklarji
  3. Val Predik – Prva OŠ Slovenj Gradec

 

U-15, fantje nelicencirani:

  1. Miha Stepišnik – OŠ Neznanih talcev Dravograd

 

U-15, dekleta licencirana:

  1. Kara Zorman –Druga OŠ Slovenj Gradec
  2. Bela Oder –OŠ Koroški jeklarji
  3. Nina Razgoršek –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 fantje licencirani:

  1. Nitai Tarkuš – OŠ Koroški jeklarji
  2. Sergej Filip Ilić –OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem
  3. Aljaž Mlekuš –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 fantje nelicencirani:

  1. Vito Cifer –OŠ Koroški jeklarji
  2. Jaša Ropoša –OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  3. Nil Globočnik Šegel –Druga OŠ Slovenj Gradec

 

U-13 dekleta licencirana:

  1. Izabela Lever –OŠ Koroški jeklarji
  2. Zoja Strah –OŠ Franja Goloba Prevalje
  3. Ajda Kotnik –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 dekleta nelicencirana:

  1. Klara Ribič –OŠ Brezno-Podvelka
  2. Živa Jamnik Pukl –Druga OŠ Slovenj Gradec
  3. Nika Novak – OŠ Koroški jeklarji

 

U-11 fantje licencirani:

  1. Anže Novak Lešnik –OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  2. Jan Vrance – Prva OŠ Slovenj Gradec
  3. Janik Senica – OŠ Neznanih talcev Dravograd

 

U-11 fantje nelicencirani:

  1. Rene Jamnik – OŠ Brezno-Podvelka
  2. Žiga Uršnik –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  3. Nik Špenger –OŠ Brezno-Podvelka

 

U-11 dekleta nelicencirana:

  1. Petra Popič – OŠ Franja Goloba Prevalje
  2. Sati Tarkuš – OŠ Koroški jeklarji
  3. Arijalda Mustafić – OŠ Koroški jeklarji

 

Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

Yonex All England 2020: Po 21 letih zopet danska zmaga med posamezniki

Na sliki: Hiroyuki Endo in Yuta Wanatabe (Japonska) V nedeljo se je končal že...

Yonex All England 2020: Presenetljivi polfinalist Malezijec Lee Zii Jia

Na sliki: Lee Zii Jia (Malezija) Znani so že vsi polfinalisti letošnjega turnirja Yonex...

Yonex All England 2020: Odlični Marcus Elllis do dveh četrtfinal

Na sliki:  Marcus Ellis in Lauren Smith (Anglija) Od danes, petek trinajstega naprej v...

Prihajajo trije 3. državni turnirji…

Pred nami so trije 3. državni turnirji v badmintonu v štirih mladinskih kategorijah. Najprej...

Več v Poročila