Spremljajte nas

Poročila

Področno šolsko tekmovanje v badmintonu: Tri prva mesta za OŠ Koroški jeklarji

V ponedeljek, 28. januarja 2019 je v športni dvorani Vinka Cajnka v Slovenj Gradcu potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu v posamični konkurenci, ki se ga je udeležilo 54 učencev in učenk iz osmih koroških osnovnih šol (OŠ Koroški jeklarji Ravne na Koroškem, OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem, OŠ Franje Goloba Prevalje, OŠ Neznanih…

V ponedeljek, 28. januarja 2019 je v športni dvorani Vinka Cajnka v Slovenj Gradcu potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu v posamični konkurenci, ki se ga je udeležilo 54 učencev in učenk iz osmih koroških osnovnih šol (OŠ Koroški jeklarji Ravne na Koroškem, OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem, OŠ Franje Goloba Prevalje, OŠ Neznanih talcev Dravograd, OŠ Brezno-Podvelka, OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu, Prva OŠ Slovenj Gradec in Druga OŠ Slovenj Gradec). Najuspešnejši so bili učenci in učenke OŠ Koroški jeklarji, ki so osvojili kar 11 medalj! Tri zlate medalje so osvojili Izabela Lever (U-13 dekleta licencirani), Nitai Tarkuš (U-13 fantje licencirani) in Vito Cifer (U-13 nelicencirani).

Rezultati:

U-15, fantje licencirani:

  1. Noa Laznik –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  2. Valentin Gorenšek –OŠ Koroški jeklarji
  3. Val Predik – Prva OŠ Slovenj Gradec

 

U-15, fantje nelicencirani:

  1. Miha Stepišnik – OŠ Neznanih talcev Dravograd

 

U-15, dekleta licencirana:

  1. Kara Zorman –Druga OŠ Slovenj Gradec
  2. Bela Oder –OŠ Koroški jeklarji
  3. Nina Razgoršek –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 fantje licencirani:

  1. Nitai Tarkuš – OŠ Koroški jeklarji
  2. Sergej Filip Ilić –OŠ Prežihov Voranc Ravne na Koroškem
  3. Aljaž Mlekuš –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 fantje nelicencirani:

  1. Vito Cifer –OŠ Koroški jeklarji
  2. Jaša Ropoša –OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  3. Nil Globočnik Šegel –Druga OŠ Slovenj Gradec

 

U-13 dekleta licencirana:

  1. Izabela Lever –OŠ Koroški jeklarji
  2. Zoja Strah –OŠ Franja Goloba Prevalje
  3. Ajda Kotnik –OŠ Koroški jeklarji

 

U-13 dekleta nelicencirana:

  1. Klara Ribič –OŠ Brezno-Podvelka
  2. Živa Jamnik Pukl –Druga OŠ Slovenj Gradec
  3. Nika Novak – OŠ Koroški jeklarji

 

U-11 fantje licencirani:

  1. Anže Novak Lešnik –OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  2. Jan Vrance – Prva OŠ Slovenj Gradec
  3. Janik Senica – OŠ Neznanih talcev Dravograd

 

U-11 fantje nelicencirani:

  1. Rene Jamnik – OŠ Brezno-Podvelka
  2. Žiga Uršnik –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  3. Nik Špenger –OŠ Brezno-Podvelka

 

U-11 dekleta nelicencirana:

  1. Petra Popič – OŠ Franja Goloba Prevalje
  2. Sati Tarkuš – OŠ Koroški jeklarji
  3. Arijalda Mustafić – OŠ Koroški jeklarji

 

Pokrovitelji


Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

11. Mednarodni turnir Čakovec Croatia Osiguranje YI 2019

Na sliki: Marko Haber (Foto: Peter Recko) V soboto, 25. maja 2019 bo v...

FZ Forza Slovenia International 2019: Zmagoslavje Indijca Sourabha Verme v Medvodah

Na sliki: Sourabh Verma (Indija) V Medvodah je končan mednarodni turnir FZ Forza Slovenia...

FZ Forza Slovenia International 2019: 220 udeležencev iz 41 držav!

Na sliki: Linda Zetchiri (Bolgarija) Na mednarodnem badmintonskem turnirju serije International v Medvodah, ki...

TEDEN ŠPORTA 2019 -TEDEN BADMINTONA

Od 17. maja do 26. maja 2019 bodo na Ravnah potekale različne aktivnosti športnih...

Več v Poročila