Spremljajte nas

Poročila

Področno ekipno tekmovanje v badmintonu za učenke in učence: Prva tri mesta za OŠ Koroški jeklarji

V četrtek, 7. februarja 2019 je v telovadnici OŠ Koroški jeklarji odvijalo področno ekipno tekmovanje v badmintonu za učence in učenke koroških osnovnih šol. V konkurenci U-15 je med licenciranimi ekipami nastopilo pet ekip: OŠ Koroški jeklarji 1, OŠ Koroški jeklarji 2, OŠ Koroški jeklarji 3, Prva OŠ Slovenj Gradec in Druga OŠ Slovenj Gradec.…

V četrtek, 7. februarja 2019 je v telovadnici OŠ Koroški jeklarji odvijalo področno ekipno tekmovanje v badmintonu za učence in učenke koroških osnovnih šol.

V konkurenci U-15 je med licenciranimi ekipami nastopilo pet ekip: OŠ Koroški jeklarji 1, OŠ Koroški jeklarji 2, OŠ Koroški jeklarji 3, Prva OŠ Slovenj Gradec in Druga OŠ Slovenj Gradec. V konkurenci U-13 sta tekmovali le dve ekipi: OŠ Koroški jeklarji in OŠ Brezno-Podvelka.

Končni rezultati –ekipe-U-15:

  1. OŠ Koroški jeklarji 3 (Alma Sekereš, Bela Oder, Valentin Gorenšek, Marko Haber) – 4 zmage
  2. OŠ Koroški jeklarji 1 (Nina Razgoršek, Klara Novak, Tijan Paškvan, Nitai Tarkuš) -3 zmage
  3. OŠ Koroški jeklarji 2 (Zala Lesjak, Manca Mlinarič, Ahmed Husić, Aljaž Mlekuš) -2 zmagi
  4. Prva OŠ Slovenj Gradec (Maša Popič-manjkala zaradi bolezni, Tamara Kozamurnik, Bor Lasbaher, Val Predik) -1 zmaga
  5. Druga OŠ Slovenj Gradec (Niki Globočnik Šegel, Kara Zorman, Nil Globočnik Šegel, Matevž Štifter) -0 zmag

Na državno šolsko ekipno tekmovanje, ki bo v sredo, 10. aprila 2019, so se uvrstile prve tri ekipe.

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 2 – PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC                    4:1

-MS- Aljaž Mlekuš – Val Predik                  (15:11)                                                  1:0

-WS- Manca Mlinarič –Tamara Kozamurnik  (15:2)                                             1:0

-MIX- Z.Lesjak/A.Husić – T.Kozamurnik/B.Lasbaher  (15:9)                            1:0

-MD- A.Mlekuš/A.Husić – V.Predik/B.Lasbaher  (13:15)                                    0:1

-WD- M. Mlinarič/Z.Lesjak –  (brez tekme)                                                           1:0

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 3 – DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC                  5:0

-MS- Valentin Gorenšek –Matevž Štifter               (15:5)                                     1:0

-WS- Alma Sekereš – Kara Zorman           (15:7)                                                    1:0

-MIX- B.Oder/M.Haber – Niki in Nil Globočnik Šegel   (15:4)                            1:0

-MD – V.Gorenšek/M.Haber – M.Štifter/N.Globočnik Šegel (15:5)                 1:0

-WD- A.Sekereš/B.Oder – K.Zorman/N.Globočnik Šegel (15:2)                       1:0

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 1 – OŠ KOROŠKI JEKLARJI 2                           4:1

-MS- Nitai Tarkuš – Aljaž Mlekuš  (15:12)                                                               1:0

-WS- Nina Razgoršek –Manca Mlinarič (13:15)                                                    0:1

-MIX- T.Paškvan/K.Novak – A.Husić/Z.Lesjak  (15:12)                                      1:0

-MD- T.Paškvan/N.Tarkuš –A.Husić/A.Mlekuš  (15:5)                                       1:0

-WD- N.Razgoršek/K.Novak – Z.Lesjak/M.Mlinarič  (18:17)                           1:0

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 3 – PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC                    5:0

-MS- Valentin Gorenšek –Bor Lasbaher     (16:14)                                              1:0

-WS- Alma Sekereš – Tamara Kozamurnik (15:5)                                                1:0

-MIX- M.Haber/B.Oder – T.Kozamurnik/V.Predik  (15:3)                                1:0

-MD- M.Haber/V.Gorenšek – V.Predik/B.Lasbaher (15:12)                            1:0

-WD- A.Sekereš/B.Oder – (brez tekme)                                                               1:0

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 2 – DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC                  5:0

-MS- Aljaž Mlekuš –Matevž Štifter   (15:3)                                                            1:0

-WS- Manca Mlinarič –Kara Zorman (15:13)                                                          1:0

-MIX- A.Husić/Z.Lesjak – Niki in Nil Globočnik Šegel (15:11)                        1:0

-MD- A.Husić/A.Mlekuš – M.Štifter/N.Globočnik Šegel  (15:12)                  1:0

-WD- Z.Lesjak/M.Mlinarič – K.Zorman/N.Globočnik Šegel (15:13)             1:0

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 1 – OŠ KOROŠKI JEKLARJI 3                       0:5

-MS- Nitai Tarkuš – Valentin Gorenšek  (11:15)                                                  0:1

-WS- Nina Razgoršek –Alma Sekereš  (13:15)                                                      0:1

-MIX- T.Paškvan/K.Novak – M.Haber/B.Oder  (10:15)                                      0:1

-MD- N.Tarkuš/T.Paškvan – M.Haber/V.Gorenšek  (15:17)                            0:1

-WD- N.Razgoršek/K.Novak – A.Sekereš/B.Oder    (7:15)                                  0:1

 

PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC –DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC             3:2

-MS- Val Predik – Matevž Štifter    (15:6)                                                               1:0

-WS- Tamara Kozamurnik –Niki Globočnik Šegel  (12:15)                               0:1

-MIX- T. Kozamurnik/B.Lasbaher – K.Zorman/N.Globočnik Šegel (15:11)1:0

-MD- B.Lasbaher/V.Predik – M.Štifter/N.Globočnik Šegel (15:6)                      1:0

-WD-   (brez tekme) – K.Zorman/N.Globočnik Šegel                                            0:1

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 1 –PRVA OŠ SLOVENJ GRADEC                       5:0

-MS- Nitai Tarkuš – Val Predik   (15:8)                                                                     1:0

-WS- Nina Razgoršek –Tamara Kozamurnik  (15:8)                                            1:0

-MIX- T.Paškvan/K.Novak – T.Kozamurnik/B.Lasbaher  (15:8)                      1:0

-MD- T.Paškvan/N.Tarkuš – V.Predik/B.Lasbaher  (15:8)                                1:0

-WD- N.Razgoršek/K.Novak –  (brez tekme)                                                         1:0

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 2 – OŠ KOROŠKI JEKLARJI 3                         1:4

-MS- Aljaž Mlekuš – Valentin Gorenšek  (11:15)                                                 0:1

-WS- Manca Mlinarič –Alma Sekereš  (15:8)                                                         1:0

-MIX- A.Husić/Z.Lesjak –M.Haber/B.Oder  (10:15)                                             0:1

-MD- A.Husić/A.Mlekuš – M.Haber/V.Gorenšek  (8:15)                                  0:1

-WD- Z.Lesjak/M.Mlinarič – A.Sekereš/B.Oder  (10:15)                                   0:1

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI 1 –DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC                  4:1

-MS- Nitai Tarkuš –Matevž Štifter  (15:9)                                                               1:0

-WS- Nina Razgoršek – Kara Zorman  (12:15)                                                        0:1

-MIX- T.Paškvan/K.Novak – Nil in NIKI Globočnik Šegel  (15:8)                    1:0

-MD- T.Paškvan/N.Tarkuš – M.Štifter/N.Globočnik Šegel (15:10)               1:0

-WD- N.Razgoršek/K.Novak – K.Zorman/N.Globočnik Šegel (15:3)            1:0

Končni rezultat –ekipno –U-13:

  1. OŠ Koroški jeklarji (Izabela Lever, Ajda Kotnik, Vito Cifer, Sergej Filip Ilić)
  2. OŠ Brezno-Podvelka (Urška Uštar, Tamara Kozamurnik, Rene Jamnik, Gal Šarman, Nik Špenger)

 

OŠ KOROŠKI JEKLARJI –OŠ BREZNO-PODVELKA                                  5:0

-MS- Sergej Filip Ilić – Nik Špenger    (2:0)                                                             1:0

-WS- Izabela Lever – Tamara Kozamurnik (2:1)                                                   1:0

-MIX- A.Kotnik/V.Cifer – U.Uštar/R.Jamnik  (2:0)                                               1:0

-MD- V.Cifer/S.F.Ilić – G.Šarman/N.Špenger (2:0)                                             1:0

-WD- A.Kotnik/I.Lever – T.Kozamurnik/U.Uštar  (2:1)                                      1:0

 

 

 

 

Pokrovitelji


Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

11. Mednarodni turnir Čakovec Croatia Osiguranje YI 2019

Na sliki: Marko Haber (Foto: Peter Recko) V soboto, 25. maja 2019 bo v...

FZ Forza Slovenia International 2019: Zmagoslavje Indijca Sourabha Verme v Medvodah

Na sliki: Sourabh Verma (Indija) V Medvodah je končan mednarodni turnir FZ Forza Slovenia...

FZ Forza Slovenia International 2019: 220 udeležencev iz 41 držav!

Na sliki: Linda Zetchiri (Bolgarija) Na mednarodnem badmintonskem turnirju serije International v Medvodah, ki...

TEDEN ŠPORTA 2019 -TEDEN BADMINTONA

Od 17. maja do 26. maja 2019 bodo na Ravnah potekale različne aktivnosti športnih...

Več v Poročila