Spremljajte nas

Aktualno

Poletni badmintonski tabor -Ravne na Koroškem 2019: Prijavljenih 45 udeležencev

Slika iz lanskega Razvojnega kampa BZS na Ravnah (Foto: Peter Recko) Od 17.-25. avgusta 2019 bo na Ravnah na Koroškem potekal poletni badmintonski tabor v organizaciji BK Konex Ljubljana in BK Mladost iz Lendave, ki ga bosta vodila selektor slovenske kadetske reprezentance Rok Trampuž in ruski trener Denis Pešehonov. Na Ravnah bo treniralo 45 tekmovalcev…

Slika iz lanskega Razvojnega kampa BZS na Ravnah (Foto: Peter Recko)

Od 17.-25. avgusta 2019 bo na Ravnah na Koroškem potekal poletni badmintonski tabor v organizaciji BK Konex Ljubljana in BK Mladost iz Lendave, ki ga bosta vodila selektor slovenske kadetske reprezentance Rok Trampuž in ruski trener Denis Pešehonov. Na Ravnah bo treniralo 45 tekmovalcev in tekmovalk iz obeh omenjenih klubov ter iz domačega BK Karizma.

Jutri se prične prvi trening v telovadnici OŠ Prežihovega Voranca ob 15.30, drugi trening je ob 17.00. Prvega treninga se bodo udeleževali iz skupin A in B, drugega treninga iz skupin C in D (glej spisek spodaj).

Treningi bodo potekali dvakrat dnevno, jutranja treninga bosta od 7.45 -9.00 in od 9.00 -10.30, popoldanska treninga od 15.00 -16.30 in od 16.30 -18.00. Glede urnika bodo verjetno še manjše spremembe.

Udeleženci tabora so razdeljeni v naslednje starostne in kakovostne skupine:

Skupina A:

  • Mark Mesarič – BK Konex
  • Žan Sotlar –BK Konex
  • Maks Počivašek –BK Konex
  • Katarina Kevo –BK Konex
  • Kim Matovič – BK Konex
  • Nika Bedič – BK Mladost
  • Anel Hac Gyorkoeš–BK Mladost
  • Ajda Justin – BK Konex
  • Iva Koša – BK Mladost
  • Domen Černe –BK Konex

 

Skupina B:

  • Maks Gorenčič –BK Konex
  • Maj Zobec –BK Konex
  • Shana Radjenovič –BK Konex
  • Svit Godler Majerle -BK Konex
  • Manca Mlinarič – BK Karizma
  • Nina Razgoršek – BK Karizma
  • Bela Oder – BK Karizma
  • Alma Sekereš –BK Karizma
  • Klara Novak – BK Karizma
  • Marko Haber –BK Karizma
  • Valentin Gorenšek – BK Karizma
  • Nejc Kuhar – BK Konex
  • Žiga Doler – BK Mladost
  • Jacob Kiralj – BK Mladost

 

Skupina C:

  • Ema Dolenc –BK Konex
  • Lana Jaklin – BK Konex
  • Matic Jaklin – BK Konex
  • Ema Korenin – BK Konex
  • Maj Cestar – BK Konex
  • Sergej Filip Ilić – BK Karizma
  • Nitai Tarkuš –BK Karizma
  • Blaž Goenc – BK Mladost
  • Tim Prša – BK Mladost
  • Nikita Pešehonov – BK Mladost
  • Anel Pahor – BK Mladost
  • Žiga Tibaut –BK Mladost

 

Skupina D:

  • Roko Trampuž – BK Konex
  • Maks Trampuž – BK Konex
  • Ela Zukanović – BK Konex
  • Maja Pečjak – BK Konex
  • Katarina Grmek – BK Konex
  • Maja Mavec –BK Konex
  • Vito Cifer – BK Karizma
  • Tatjana Jablanovec – BK Mladost
  • Hana Oletič –BK Mladost

 

 

 

Pokrovitelji


Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

10. turnir za pokal Turističnega tedna v naključno žrebanih dvojicah

V sredo, 14. avgusta 2019 je v telovadnici OŠ Črna potekal jubilejni 10. turnir...

EP U-17 – Gniezdo: Sedem kandidatov

Na sliki: Anja Jordan (BK Ljubljana), Foto: Peter Recko Od 30. avgusta do 7....

Poletni badmintonski tabor na Ravnah na Koroškem – 17. – 25. avgusta 2019

Na sliki: Nika Bedič (BK Mladost) Približuje se poletni badmintonski tabor, ki ga na...

25. Svetovno prvenstvo v badmintonu – Basel 2019 – VIDEO

Približuje se svetovno prvenstvo v badmintonu, ki bo potekalo od 19.-25. avgusta 2019 v...

Več v Aktualno