Spremljajte nas

Predstavitev šole – tekmovalcev

OTROŠKA ŠOLA BADMINTONA

Otroška šola badmintona je razdeljena na najmlajše, ki spoznavajo badminton skozi igro –CICINTON. V to skupino spadajo otroci, ki so stari osem let in mlajši (U-9) ter občasno se priključujejo še nekateri iz kategorije U-11. Druga skupina so nadaljevalna skupina (U-11, U-13) in tekmovalci (kategorije U-13, U-15 in U-17).

Spodaj so otroci razvrščeni po kategorijah za sezono 2019/2020:

 

U-9, deklice (2011 in mlajše) U-9, dečki (2011 in mlajši)
Gaja Cvitanič (2011) Nejc Barbič (2011)

 

U-11, deklice (2009, 2010) U-11, dečki (2009, 2010)
Manca Kotnik (2009) Boštjan Pušnik (2010)
Sati Tarkuš (2009) Nace Hribernik (2010)
Leila Krajnc Oblak (2009)
Arijalda Mustafić (2009)
Beja Hribernik (2009)
Anja Kordež (2009)
Špela Brumen (2010)

 

U-13, dekleta (2007, 2008) U13, fantje (2007, 2008)
Ajda Kotnik (2007) Nitai Tarkuš (2007)
Zoja Strah (2007) Urh Miklavc (2008)
Lana Larisa Ilić (2007) Vito Cifer (2007)
Nastja Proje (2007) Aleksa Bogosavljević (2007)
Katarina Mlačnik (2007) Elija Pacek (2008)
Lana Krančan (2008)
Lucija Krančan (2008)
Petra Fužir Pikl (2008)
Nuška Uršej Marinč (2008)
Anja Gerhold (2008)

 

 

U-15, dekleta (2005, 2006) U-15, fantje (2005, 2006)
Nina Razgoršek (2005) Valentin Gorenšek (2005)
Bela Oder (2005) Sergej Filip Ilić (2006)
Alma Sekereš  (2005) Marko Haber (2005)
Klara Novak (2005)

 

U-17, fantje (2003, 2004)
Anžej Kušej (2004)

 

Kategorije v sezoni 2019/2020

U-19 – letnik 2001, 2002

U-17 – letnik 2003, 2004

U-15 – letnik 2005, 2006

U-13 – letnik 2007, 2008

U-11- letnik 2009, 2010

U-9 – letnik 2011 in mlajši

Kategorije veljajo za sezono 2019/2020 (od septembra 2019 do julija 2020). Kategorija U-9 se ne igra na uradnih državnih turnirjih, ampak na ostalih drugih turnirjih.

 

 

Pokrovitelji


Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

25. TEM Slovenia Youth&Junior International 2019: Izjemna konkurenca na Dolenjskem

Na sliki: Vivien Sandorhazi (Madž), sedma igralka na mladinski svetovni jakostni lestvici Od 13.-15....

Dr. Tjaša Dimec Časar: Predavanje o vlogi športnega psihologa in o tekmovalnem stresu

V naslednji sezoni bomo redno sodelovali s športno psihologinjo dr. Tjašo Dimec Časar. V...

10. turnir za pokal Turističnega tedna v naključno žrebanih dvojicah

V sredo, 14. avgusta 2019 je v telovadnici OŠ Črna potekal jubilejni 10. turnir...

EP U-17 – Gniezdo: Sedem kandidatov

Na sliki: Anja Jordan (BK Ljubljana), Foto: Peter Recko Od 30. avgusta do 7....