Spremljajte nas

Državni prvaki

Ženske dvojice

2022  Nika Arih/Zoja Novak 2021  Petra Polanc/Kaja Stankovič 2020  Petra Polanc/Kaja Stankovič 2019  Petra Polanc/Kaja Stankovič 2018  Iza Šalehar/Lia Šalehar 2017  Iza Šalehar/Lia Šalehar 2016  Kaja Stankovič/Ana Marija Šetina 2015  Nika Arih/Kaja Stankovič 2014  Katarina Beton/Ana Marija Šetina 2013  Maja Tvrdy/Živa Repše 2012  Tina Kodrič/Urška Polc 2011  Tina Kodrič/Urška Polc 2010  Maja Kersnik/Špela Silvester 2009…

2022  Nika Arih/Zoja Novak
2021  Petra Polanc/Kaja Stankovič
2020  Petra Polanc/Kaja Stankovič
2019  Petra Polanc/Kaja Stankovič
2018  Iza Šalehar/Lia Šalehar
2017  Iza Šalehar/Lia Šalehar
2016  Kaja Stankovič/Ana Marija Šetina
2015  Nika Arih/Kaja Stankovič
2014  Katarina Beton/Ana Marija Šetina
2013  Maja Tvrdy/Živa Repše
2012  Tina Kodrič/Urška Polc
2011  Tina Kodrič/Urška Polc
2010  Maja Kersnik/Špela Silvester
2009  Maja Tvrdy/Špela Silvester
2008  Nika Švaljek/Taja Borštnar
2007  Maja Pohar/Maja Kersnik
2006  Maja Pohar/Ana Kovač
2005  Maja Pohar/Ana Kovač
2004  Maja Kersnik/Maja Tvrdy
2003  Maja Kersnik/Maja Tvrdy
2002  Maja Pohar/Maja Tvrdy
2001  Maja Pohar/Tinka Pelhan
2000  Maja Pohar/Tinka Pelhan
1999  Tinka Pelhan/Nina Pulko
1998  Darja Kranjc/Mateja Slatnar
1997  Darja Kranjc/Urša Jovan
1996  Mateja Slatnar/Darja Kranjc
1995  Maja Pohar/Urša Jovan
1994  Maja Pohar/Urša Jovan
1993  Mateja Slatnar/Darja Kranjc
1992  Maja Pohar/ Urša Jovan
1991  Maja Nagode/Janja Čarman
1990  Maja Nagode/Marta Kovač
1989  Maja Nagode/Marta Kovač
1988  Maja Nagode/Marta Kovač
1987  Maja Nagode/Marta Kovač
1986  Maja Nagode/Marta Kovač
1985  Maja Nagode/Marta Kovač
1984  Tanja Šepec/Vita Miklič
1983  Maja Atanasijevič/Marta Kovač
1982  Tanja Kovač/Vita Miklič
1981  Maja Atanasijevič/Marta Kovač
1980  Lučka Križman/Marta Kovač
1979  Marica Pohar/Marta Kovač
1978  Mateja Strmole/Maja Atanasijevič
1977  Marta Amf/Lučka Križman
1976  Marta Amf/Lučka Križman
1975  Marta Amf/Lučka Križman
1974  Marta Amf/Vita Bohinc
1973  Marta Amf/Lučka Križman
1972  Marta Amf/Vita Bohinc
1971  Lučka Križman/Breda Križman
1970  Lučka Križman/Breda Križman
1969  Lučka Križman/Breda Križman
1968  Lučka Križman/Breda Križman
1967  Lučka Križman/Breda Križman
1966  Marica Amf/Meta Bogel
1965  Marica Amf/Meta Bogel
1964  Marica Amf/Meta Bogel
1963  Marica Amf/Meta Bogel
1962  Marica Amf/Meta Bogel
1961  Vida Pohar/Meta Bogel
1960  Vida Leskovar/Meta Bogel
1959  /
1958  Vida Leskovar/Meta Bogel
Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

OFEM Banska Bystrica 2022: Na festivalu ponovno badminton

Olimpijski festival evropske mladine (OFEM) se odvija vsaki dve leti, ki se ga udeleži...

Evropsko veteransko prvenstvo – Ljubljana 2022: 1089 prijav iz 33 držav!

Še natančno mesec dni je do velikega dogodka v Sloveniji. Evropsko veteransko prvenstvo v...

Razigrano ravensko poletje: Otroci se spoznavali z badmintonom na svetovni badmintonski dan

V tem tednu se je pričelo počitniško dogajanje na Ravnah na Koroškem poimenovano »Razigrano...

Sredozemske igre – Oran 2022: Bronasti Andraž Krapež!

Od 25. junija do 5. julija 2022 v alžirskem Oranu potekajo Sredozemske igre. Tretji...

Več v Državni prvaki

  • Moški posamezno

    2022 Andraž Krapež 2021 Miha Ivanič 2020 Andraž Krapež 2019 Miha Ivanič 2018 Miha...

  • Ženske posamezno

    2022  Petra Polanc 2021  Petra Polanc 2020  Kaja Stankovič 2019  Petra Polanc 2018  Kaja...

  • Mešane dvojice

    2022  Miha Ivančič/Nika Arih 2021  Miha Ivančič/Petra Polanc 2020  Miha Ivančič/Petra Polanc 2019  Miha...

  • Moške dvojice

    2022  Gal Bizjak/Rok Kuprivec 2021  Miha Ivanič/Gašper Krivec 2020  Miha Ivanič/Gašper Krivec 2019  Aljoša...