Spremljajte nas

Državni prvaki

Ženske dvojice

2020 Petra Polanc/Kaja Stankovič 2019  Petra Polanc/Kaja Stankovič 2018  Iza Šalehar/Lia Šalehar 2017  Iza Šalehar/Lia Šalehar 2016  Kaja Stankovič/Ana Marija Šetina 2015  Nika Arih/Kaja Stankovič 2014  Katarina Beton/Ana Marija Šetina 2013  Maja Tvrdy/Živa Repše 2012  Tina Kodrič/Urška Polc 2011  Tina Kodrič/Urška Polc 2010  Maja Kersnik/Špela Silvester 2009  Maja Tvrdy/Špela Silvester 2008  Nika Švaljek/Taja Borštnar 2007…

2020 Petra Polanc/Kaja Stankovič
2019  Petra Polanc/Kaja Stankovič
2018  Iza Šalehar/Lia Šalehar
2017  Iza Šalehar/Lia Šalehar
2016  Kaja Stankovič/Ana Marija Šetina
2015  Nika Arih/Kaja Stankovič
2014  Katarina Beton/Ana Marija Šetina
2013  Maja Tvrdy/Živa Repše
2012  Tina Kodrič/Urška Polc
2011  Tina Kodrič/Urška Polc
2010  Maja Kersnik/Špela Silvester
2009  Maja Tvrdy/Špela Silvester
2008  Nika Švaljek/Taja Borštnar
2007  Maja Pohar/Maja Kersnik
2006  Maja Pohar/Ana Kovač
2005  Maja Pohar/Ana Kovač
2004  Maja Kersnik/Maja Tvrdy
2003  Maja Kersnik/Maja Tvrdy
2002  Maja Pohar/Maja Tvrdy
2001  Maja Pohar/Tinka Pelhan
2000  Maja Pohar/Tinka Pelhan
1999  Tinka Pelhan/Nina Pulko
1998  Darja Kranjc/Mateja Slatnar
1997  Darja Kranjc/Urša Jovan
1996  Mateja Slatnar/Darja Kranjc
1995  Maja Pohar/Urša Jovan
1994  Maja Pohar/Urša Jovan
1993  Mateja Slatnar/Darja Kranjc
1992  Maja Pohar/ Urša Jovan
1991  Maja Nagode/Janja Čarman
1990  Maja Nagode/Marta Kovač
1989  Maja Nagode/Marta Kovač
1988  Maja Nagode/Marta Kovač
1987  Maja Nagode/Marta Kovač
1986  Maja Nagode/Marta Kovač
1985  Maja Nagode/Marta Kovač
1984  Tanja Šepec/Vita Miklič
1983  Maja Atanasijevič/Marta Kovač
1982  Tanja Kovač/Vita Miklič
1981  Maja Atanasijevič/Marta Kovač
1980  Lučka Križman/Marta Kovač
1979  Marica Pohar/Marta Kovač
1978  Mateja Strmole/Maja Atanasijevič
1977  Marta Amf/Lučka Križman
1976  Marta Amf/Lučka Križman
1975  Marta Amf/Lučka Križman
1974  Marta Amf/Vita Bohinc
1973  Marta Amf/Lučka Križman
1972  Marta Amf/Vita Bohinc
1971  Lučka Križman/Breda Križman
1970  Lučka Križman/Breda Križman
1969  Lučka Križman/Breda Križman
1968  Lučka Križman/Breda Križman
1967  Lučka Križman/Breda Križman
1966  Marica Amf/Meta Bogel
1965  Marica Amf/Meta Bogel
1964  Marica Amf/Meta Bogel
1963  Marica Amf/Meta Bogel
1962  Marica Amf/Meta Bogel
1961  Vida Pohar/Meta Bogel
1960  Vida Leskovar/Meta Bogel
1959  /
1958  Vida Leskovar/Meta Bogel
Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

Yonex All England 2020: Po 21 letih zopet danska zmaga med posamezniki

Na sliki: Hiroyuki Endo in Yuta Wanatabe (Japonska) V nedeljo se je končal že...

Yonex All England 2020: Presenetljivi polfinalist Malezijec Lee Zii Jia

Na sliki: Lee Zii Jia (Malezija) Znani so že vsi polfinalisti letošnjega turnirja Yonex...

Yonex All England 2020: Odlični Marcus Elllis do dveh četrtfinal

Na sliki:  Marcus Ellis in Lauren Smith (Anglija) Od danes, petek trinajstega naprej v...

Prihajajo trije 3. državni turnirji…

Pred nami so trije 3. državni turnirji v badmintonu v štirih mladinskih kategorijah. Najprej...

Več v Državni prvaki

  • Moški posamezno

    2020 Andraž Krapež 2019 Miha Ivanič 2018 Miha Ivanič 2017 Matevž Bajuk 2016  Iztok...

  • Ženske posamezno

    2020 Kaja Stankovič 2019  Petra Polanc 2018  Kaja Stankovič 2017  Kaja Stankovič 2016  Tina...

  • Mešane dvojice

    2020 Miha Ivančič/Petra Polanc 2019  Miha Ivančič/Petra Polanc 2018  Miha Ivančič/Petra Polanc 2017  Urban...

  • Moške dvojice

    2020 Miha Ivanič/Gašper Krivec 2019  Aljoša Turk/Urban Turk 2018  Matevž Bajuk/Mitja Šemrov 2017  Miha...