Spremljajte nas

Dogodki

Medvode Forza Cup 2018: Kar 111 udeležencev v kategoriji U-15…

Obeta se nam odlični mednarodni turnir Medvode Forza Cup 2018, ki se prične v petek, 30. novembra 2018. Prijavljenih je 210 udeležencev v kategorijah U-11, U-13 in U-15 iz številnih evropskih držav. Od tega je kar več kot polovica prijav v kategoriji U-15 – 53 fantov in 58 deklet… V Medvodah bo nastopilo 12 tekmovalcev…

Obeta se nam odlični mednarodni turnir Medvode Forza Cup 2018, ki se prične v petek, 30. novembra 2018. Prijavljenih je 210 udeležencev v kategorijah U-11, U-13 in U-15 iz številnih evropskih držav. Od tega je kar več kot polovica prijav v kategoriji U-15 – 53 fantov in 58 deklet…

V Medvodah bo nastopilo 12 tekmovalcev in tekmovalk iz BK Karizma. Poglejmo kakšne predtekmovalne skupine jim je namenil žreb.

U-13 FANTJE (38):

Skupina J:

– Marc Guasch – Španija

– Alexandru Mocan –Romunija

– Sergej Filip Ilić  -BK Karizma

– Anže Breška – BK Medvode

 

U-15 FANTJE (53):

Skupina A:

– Eftimios Koutsouris – Grčija

– Marko Haber – BK Karizma

– Jaka Perič Marovt –BK Medvode

– Vlad Dehelean – Romunija

 

Skupina F:

– Ivan Grubić –Hrvaška

– Sebastjan Anželj – BK Bit

– Anžej Kušej –BK Karizma

– Marton Muhari – Madžarska

 

Skupina G:

– Cioroboiu Teodor – Romunija

– Simon Habersack –Avstrija

– Tijan Paškvan – BK Karizma

– David Gabor –BK Mladost

 

Skupina H:

– Matteo Badent –Avstrija

– Valentin Gorenšek – BK Karizma      

– Ivan Korunda – Hrvaška

– Svit Cetinski – BK Bit

 

Skupina N:

– Svit Godler Majerle –BK Konex

– Filip Antunović –Hrvaška

– Ahmed Husić –BK Karizma

– Nathan Schuur –Avstrija

 

U-15 DEKLETA (58):

Skupina A:

– Lucie Metzova – Češka

– Sara Godec –BK Branik

– Cristina Alessia Barb –Italija

– Bela Oder –BK Karizma

 

Skupina F:

– Dora Martinuš –Hrvaška

– Iasmina Bugarschi – Romunija

– Nina Razgoršek –BK Karizma

– Katja Kokalj – BK Branik

 

Skupina H:

– Linda Bernasconi – Italija

– Zala Lesjak – BK Karizma

– Manca Zupančič – BK Mirna

– Martina Ševčikova – Češka

 

Skupina I:

– Špela Alič – BK Olimpija

– Claudia Longhitano –Italija

– Hanna Niczyporuk –Poljska

– Alma Sekereš – BK Karizma

 

Skupina L:

– Nika Bedič – BK Madost

– Mira Koszo – Madžarska

– Carmen Reznicek – Avstrija

– Klara Novak – BK Karizma

 

Skupina O:

– Gyongyver Rado – Madžarska

– Mia Bratkovič – BK Branik

– Lena Krug – Avstrija

– Manca Mlinarič – BK Karizma

 

 

 

 

Pokrovitelji



Najnovejši prispevki

DogodkiVeč v Dogodki

Prvi mednarodni airbadminton turnir v Sloveniji

V soboto, 18. septembra 2021 bo na peščenem igrišču Globoko potekal 1. airbadminton Slovenia...

Skupna fotografija: BK Pišece – BK Karizma

V sredo, 25. avgusta 2021 smo se na enodnevnem treningu v Pišecah srečali z...

Enodnevni skupni trening: BK Pišece -BK Karizma

Foto: Tadej Škof Včeraj smo se v Pišecah na skupnem enodnevnem treningu srečali z...

11.Pokal turističnega tedna v Črni

V soboto, 14. avgusta 2021 je v telovadnici OŠ Črna na Koroškem potekal 11....

Več v Dogodki